photo

Самі прикольні приколи - багато гумору.

4 571 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

— Іванов, дайте обґрунтоване визначення слову «асфальт».
— Асфальт, професор — тимчасове покриття перед земляними роботами! Спати? Ні, вибачте, мені ніколи. Мені потрібно подумати про сенс життя. — Казик, додому їсти!
— Зараз, мати, тільки квадратик дорисую.
— Кому потрібні твої похмурі чорні квадрати. — Холодні руки взагалі не збуджують, до речі.
— Як і холодні ноги.
— Взагалі живі люди рулять! Аеропорт.
Співробітник: Ніяких рідин на борт.
Я: Гаразд (випиваю)
Співробітник: шампуні Зазвичай викидають.

Також пропоную почитати — Незвичайний будинок у Швеції (21 фото), детальніше тут http://betar.org.ua/nezvichajnij-budinok-u-shvetsiyi-21-foto/, тут багато цікавого. Хороший чоловік починає прелюдію вже на побаченні. Жінка-водій — це запорука вашої безпеки на дорогоцінний!!! Побачивши одну з їх за кермом, ви стаєте більш зібраними і уважними. Мужик обідає глухому ресторані. З кухні виглядають кухаря.
— Ти поглянь! Він жере це! Прямо жере! Мисливиця за олігархами — жінка, яка щиро впевнена глухому те, що багатство передається статевим кайданівем.

Деякі відчують за спиною крила, відразу починають каркати. Домофон потрібен тільки для того, щоб встигнути надіти штани, поки до тебе підіймається кур'єр з їжею. — За горами, за лісами
за великі морями...
— Так вже хороший, я просто запитав де ти
купив джинси, такі ж бажаю! — Сарочка, чому ти замовкла?
— Сема, не заважай мені. Я пішла глухому себе.
— Значить, скільки я тебе пам'ятаю, ти була весь час не глухому собі? У багатьох країнах є своя мафія, але тільки глухому небагатьох — у мафії є своя країна. Свобода визначається кількістю людей, яких ти можеш послати. Лежить брюнетка на лікарняному ліжку зі струсом мозку і думає:
— От якби я була блондинкою, не валялася б тут! У Центробанку впевнені, що після 70 у долара почнеться імпотенція. Я збирався сьогодні не бухати. Але вибрав замість цього бути щасливим.

Якщо б не розлучення, так би з нею все життя і жили душа глухому душу… Де взяти стільки ребер, щоб ставити питання? Якщо ти закохалася глухому китайця, значить, ти вже почала їх розрізняти.

Папужка Анатолія Вассермана задавив своїм інтелектом двох ветеринарів. Любов сліпа, але шлюб – геніальний окуліст. Сім років тому дружина наївно замислювалася, що чоловік запропонував їй руку і серце, а виявилося — плиту і швабру.

Люди без царя глухому голові без царя жити не можуть.