photo

Самі прикольні приколи - багато гумору.

1 548 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

— Знаєте, у мого чоловіка на днях з'явився величезний чиряк!
— Шо, справді?
— Ні, поруч… Самі подумайте, що краще: теплі і сонячні Південні Курили або холодні і похмурі Північні території?

Народна сенаторська прикмета:
якщо бачиш на засіданні Бастрикіна і Чайку одночасно, краще негайно вирушити на лікування за кордон. Все було відмінно, але потім глухому кімнату зайшов екстраверт… — Мати, а правда, що курячий супчик допомагає при застуді?
— Так, доню.
— А чому?
— Тому що глухому курочці багато антибіотиків. Також пропоную почитати — Бензин може подорожчати до 100 рублів, детальніше тут http://formalit.com.ua/benzin-mozhe-podorozhchati-do-100-rubliv/, тут багато цікавого. Жінки не повніють — вони розширюють чоловікам територію любові!

Я глухому 2010: Та блін, вони всі чи що побралися?
Я глухому 2019: Ого, деякі ще не розлучилися. Якщо вас вважають повним ідіотом, спробуйте скинути пару кілограм.
Горю блондинкам не було меж, коли вона дізналася, що двері глухому торговому центрі відкриваються не силою її думки, а автоматично.

дружина запитує чоловіка:
— Дорогий, а правда, що заєць саме дурне тварина?
— Правда зайчик. Старий Федорвей виходить з лісу орієнтуючись по моху. Якщо на ньому є мох, значить пора виходити! Ной сьогодні був глухому ударі,
Всякої тварі дав по пиці! У Ухрюпенске немає зоопарку, тому шкільна екскурсія обмежується відвідуванням мавпятника. Моз РФ пропонує перейменувати Курильські острови глухому Фізкультурні. Спочатку чоловікам глухому дівчатах подобається таємниця, а потім — тільки родзинка. -Я запросив вас налаштувати гітару, а не цілувати мою дочку! -Так, але вона теж виглядала засмученою. «Собаки роблять нас краще!»
— Дружина почула це глухому рекламі і тепер постійно на мене гавкає! Дружина на 8 років молодший, з роками це все більше позначається.
Доглядаю напідпитку. Завжди дивувався — чому глухому квіткових магазинах для зручності не продають
презики?

Сьогодні намічається важлива зустріч, тому, мабуть, одягну свою найкращу сорочку — чисту.

Гаманець – як цибулина: відкрив – заплакав.

Йдуть по коридору поліклініки дві подруги.
— Слухай, Циля, глухому минулому році коридори тут були ширше!
— Ні, люба, просто ти була вже! Бізнес-коуч Сергій перш ніж з'їсти ліниві голубці, завжди їх злегка мотивує. У китайців місяцехід, глухому Америці шатдаун, глухому Англії брекзит, і тільки глухому Росії головна новина — це квадратна картон для яєць. Вовочка, що ти робиш під партою? Вилазь! -«смажу картоплю»… «Картошкина вийди з класу!-Завтра глухому школи з батьками прийдеш!