photo

Самі прикольні приколи з усього інтернету.

56 809 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

— Іванов, дайте обґрунтоване визначення слову «асфальт».
— Асфальт, професор — тимчасове покриття перед земляними роботами! А ви, крім того, що совість маєте, ще які-небудь стосунки з нею підтримуєте? — Казик, додому їсти!
— Зараз, мати, тільки квадратик дорисую.
— Кому потрібні твої похмурі чорні квадрати. А у кого-небудь девіз: заподіювати користь і наносити радість. Аеропорт.
Співробітник: Ніяких рідин на борт.
Я: Гаразд (випиваю)
Співробітник: шампуні Зазвичай викидають.

Також пропоную почитати — Реалістичне зображення 3D взуття (відео), детальніше тут http://betar.org.ua/realistichne-zobrazhennya-3d-vzuttya-video/, тут багато цікавого. Хороший чоловік починає прелюдію вже на побаченні. Я почав з нуля і наполегливою працею досяг стану крайньої бідності. Комп'ютер — це злісному. Але якщо його вимкнути, активізуються два нових зла: холодильник та телевізор. — Давай переспимо?
— Хто кого? Бути боягузом — соромно, а хоробрим — нерозумно!

Відсутність вільного часу — запорука щастя. У тебе просто немає можливості думати про фигне. Деяких так загартовує сімейне життя, що вони перестають боятися загробному. Оголошення: «Симпатична блондиночка познайомиться із заможним чоловіком для спільного відпочинку на морі. Арал не пропонувати».

Люди з поганим зором повинні рухатися швидше за інших. Адже у їх графіка стоїть на минималках і рендеринг займає багато часу. Оголошення: «Самотній чоловік шукає одиноку жінку з метою створення самотнього дитини». Лежить брюнетка на лікарняному ліжку зі струсом мозку і думає:
— От якби я була блондинкою, не валялася б тут! Японія побоюється, що під виглядом Курильських островів Росія може втюхати їй Мальдівські… Вся життя — еспресо, а ти глухому ньому літера «к». Якщо глухому життя стало туго, подивися на пику 2-а, подивися на це рило — згадай все, що з вами було!

Де взяти стільки ребер, щоб ставити питання? Достатньо порівняти якість російських доріг з місячним ландшафтом, щоб не залишилося сумнівів — поверхню Місяця це територія РФ. Законопроект про неповагу до корупції прийнятий глухому першому читанні. — Кажуть, крапля нікотину вбиває коня.
— Так їй і треба, нехай не курить. Сім років тому дружина наївно замислювалася, що чоловік запропонував їй руку і серце, а виявилося — плиту і швабру.

Стислість — сестра таланту, теща гонорару.