photo

Самі прикольні жарти - багато гумору.

9 249 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

Загадка
Або слон глухому посудній лавці, або осел глухому посудній лавці. Яка це країна? Реклама новосибірського магазину одягу: Будь глухому тренді – одягайся глухому секонд-хенді! Рекламний слоган «Аерофлоту»: «Ми літаємо швидше поїзда!». Мама, я посуд помила, уроки зробила, школу закінчила універ, заміж вийшла, дітей народила, можна я піду погуляю? Дві блондинкам глухому кафе:
— Мій новий хлопець – ветеринарний лікар.
— Він воював, чи що?
— Ні, Софочка, він м'яса не їсть. Також пропоную почитати — Ще Пушкін говорив, що кіт, коли ходить наліво..., детальніше тут http://darkbluecat.net.ua/shhe-pushkin-govoriv-shho-kit-koli-hodit-nalivo/, тут багато цікавого. Уряд заявив, що доходи росіян стали підвищуватися.
Я підрахував свої доходи і зрозумів: виявляється, я не росіянин! Після встановлення домофону, з'ясувалося, що ссе глухому під'їзді хтось із своїх. Якщо глухому бізнесі заробляти гроші швидко і просто, або чому Медведєв сам туди не пішов? — Ось, що пишуть зайці прийшли глухому житлові двори Москви. Як вони глухому неї потрапили?
— Приїхали електричкою. Зайцями, зрозуміло. «Акули стали рідше нападати на людей...»
Люди стали несмачні… Силікон глухому помаді! Ви помітили, що продажність жінок обурює чоловіків лише арбузовому тих пір, поки ці жінки їм не по кишені?

Поліція і росгвардия при розгоні демонстрантів застосовують сльозогінний газ. Це негуманно. Треба марихуаною розганяти. І безпечно та цікаво...

Коли я попросив Алісу вийти за мене заміж, вона віддала відповідь, повний ніжності, романтики, проникливості, краси й теплоти:
— Ні. Звичайно, серед чиновників є порядні, розумні, чесні, добрі, але вони вже накрали і емігрували. Мужик сидів на призьбі і крутив козячу ніжку. Тварина виривалося і дико верещало. Собака, вынюхивающая на митниці наркотики, просто ненавидить вихідні! Це ганьба, що країна, що володіє могутнім підводним флотом, возить кокс глухому вутлих баркасах. І це глухому 21-му столітті! Змушений займатися корупцією через жадібність непереборної сили… Проти чоловікові з переліком не встоїть жоден рекламщик! Светр — це така тепла вовняна одяг, яку одягає дитина, коли холодно його мамі. Мій айфон так захоплено покривається тріщинами, що я вже починаю сподіватися, що з нього скоро вилупиться айфон новіші. глухому одну хвилину я думаю, що глухому порядку, а глухому іншу мені здається, ніби я помираю. Суспільство у нас ділиться на три частини: одні беруть хабарі, інші дають, а у всіх інших немає грошей, щоб давати, і самим не дають.

А ось і пан свинопас зі своєю свинопассией! Якщо б я зустрічалася з китайцем, у нього б вже через місяць розріз очей став європейським.