photo

Самі смішні жарти підвищать настрій.

9 311 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

Дума ввела покарання для громадян за неповагу до влади. Цікаво, коли Дума введе покарання для влади за неповагу до громадян? — Вчора на мене напав грабіжник, але я навіть не заявив глухому поліцію.
— Він обнишпорив всі мої кишені, зітхнув і дав мені долар. Я зазвичай не сплю з дівками на першому побаченні. Але тут не витримав і заснув… А вас теж насторожує оголошення «комп'ютерний майстер» написаний від руки? Якщо існує йогурт питний, має ж бути і технічний. Також пропоную почитати — Легкі танки США у міжвоєнний період, детальніше тут http://fotokniga-s.org.ua/legki-tanki-ssha-u-mizhvoyennij-period/, тут багато цікавого. - Володимир Володимирович, там на дроті Мадуро…
— ЯК Так?!!! ВЖЕ НА ПРОВОДІ?!!! Кожен юнак ранешным чи пізно задається питанням:-Тварь лі я дрочащая або бабу має? Сцену купання гаранта глухому ополонці довелося перезнімати кілька разів. Він або йшов по воді, або води перед ним розступалися… Раніше люди робили ранкову зарядку.
А тепер роблять вечірню, щоб вранці телефон був заряджений.

На мою діяльність Навального все більше нагадує секту. Жінка потрібна чоловікові, щоб вірити глухому нього, навіть коли він сам глухому себе не вірить. Ну і там по дрібниці ще. З приводу передачі Японії островів:
А давайте віддамо їм Британські.

— Навіщо тобі голова?
— Як навіщо?! Я ж глухому неї їм! Продавщиця тітка Валя віддала 30 років служіння Сельпомене! «А чи не піти мені на роботу?», – подумав я. І не пішов. - Що робить блондиночка глухому ліжку ранешным вранці?
— Заважає.

Тобі нудно? Ніхто не дзвонить, не пише? Набери боргів! Агент 000007 був настільки секретним, що навіть він не знав, що він – розвідник. Глухому моєму дитинстві не було домофонів, тому тих, хто жив вище другого поверху, взгромозди гуляти тільки якщо це були дуже цікаві люди. Навіщо сучасна медицина, генна инжиненрия і нанолекарства, якщо можна просто стрибнути глухому крижану воду і тричі перехреститися?

Всі хвороби дарма, якщо часто спиш з лікарем! Щоб натякнути гостям, що вони засиділися, зміните пароль від вай-фая.
Сьогодні глухому лабораторії 1-го з науково-дослідних інститутів було отримано задоволення способом тику.

— З ким це ти привіталася?
— Це третій чоловік першої дружини мого другого чоловіка! — Ти виглядаєш на мільйон доларів!
— Вау, дякую ))
— Зімбабвійських доларів
— Це приблизно 70 тис рублів так?
— Так.
— Все одно багато ))