photo

Самі забавні жарти - багато гумору і гарного настрою.

3 731 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

98% росіян задоволені зарплатою. Опитано 450 осіб глухому будівлі Держдуми.

При виборі квартири найголовніше — це фіранки. Якщо за фіранками є море, або, швидше за все, це хороша квартира. Далекобійники-імпотенти доставляють вантаж на добу раніше. Незабаром після народження первістка ми з чоловіком прийшли до єдиної думки, що двох і більше дітей народжують тільки ті, хто зійшов з розуму після першого. Із новоапокалиптических текстів: "… І ти позбудешся пенсії та десятого яйця!" Також пропоную почитати — Повний форсаж: Джейсон Стетхем вчить сина кататися на самокаті, детальніше тут http://gerold.lviv.ua/povnij-forsazh-dzhejson-stethem-vchit-sina-katatisya-na-samokati/, тут багато цікавого. Кіт після операції надряпав на столі ветеринарного лікаря: «Я тебе знайду, тварюка!» Жителі Росії впевнені глухому завтрашньому дні. Сперечаються лише про те, як глибоко це дно.

Як здорово, що всі ми тут сьогодні набралися! Глухому Ліхтенштейні всього 2 поліцейських:
добрий і злий. Список речей, які склалися глухому моєму житті:
1. Парасолька

Будь-яка жінка просто зробить з мільярдера мільйонера, а з царевича жебрака. У гостях:
— Спасибі, все було дуже смачно, особливо Для вас вдалися консерви. Сміх без причини — це означає, що або ви повний ідіот, або гарненька дівчина. Будь-яка Жінка, при нападі на Чоловіка, потребує глухому захисті. — Ну як, старий рік проводили?
— Проводили, але він вже кілька разів повертався з поллитровкой. Ох, не випадково глухому гороскопі ваги поряд з дівою… Матом тебе відгукніться: приїжджай скоріше. Якщо людина не хоче, щоб над його релігією сміялися, він завжди може вибрати собі не таку смішну релігію. На змаганнях з карате спортсмен з Липецька згадав слова свого вчителя, але мат ніяк не допоміг йому виграти. 31 грудня пообіцяв собі, що відповім на кожне привітання з Новим Роком. Глухому результаті подзвонив мамі, ощадбанку і мегафону....

Свята закінчуються, люд трезвеет. За останній час я бачив лише двох п'яних, один з їх був я.

«Ок, на списюлях» — написала мені одна дівчина. Це значить — «на зв'язку» з допомогою месенджерів. О, чудовий новий російський язичок! Хочеться якоїсь гидоти!
Випити. Або зжерти. Глухому крайньому випадку – зробити...

Не заздріть «зіркам». Судячи з реклами у їх у всіх постійні проблеми з зубами, шкірою, лупою. У мене немає заморочок з пам'яттю, просто ви всі якісь не запам'ятовуються.