photo

Тільки найліпший жарти з усього інтернету.

2 452 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

Чоловік і дружина готуються до сну. Чоловік запитує:
— Спати, чи що?
— Ні, спочатку, чи що, а потім спати. Підходжу ввечері до компанії хлопців і кажу:
— Пацани, дайте закурити!
Відразу дали, лежу, курю. Знайшов ідеальне опис себе: «Пасивний захопленим людиною, але
непослідовним, він знав багато непотрібних, але цікавих речей». На Місяці виросло перше глухому історії рослина — як не дивно, не борщівник. Щоб бути глухому тренді, глухому музеї Фаберже з експозиції прибрали один експонат. Також пропоную почитати — Спеціальний випуск: АББА, детальніше тут http://frontier.net.ua/spetsialnij-vipusk-abba/, тут багато цікавого. Наша влада повернулася до Заходу передом, а до народу задом.

Оголошення глухому Думі: ,, Шановні депутати, займіть місця згідно з купленими мандатам!' Іноді мені здається, що наші з нею стосунки будували обкурені таджики.

Цікаво, глухому сучасному договорі з Дияволом про продаж душі є пункт з галочкою на згоду про обробку персональних даних? Якщо моя лінь так і буде прогресувати з віком, або до 25 років я перестану прогулюється. Brexit по-англійськи: залишитися, грюкнувши дверима.

Все найцінніше, що у мене є, зберігаю глухому маленької обтягнутою шкірою замкненою коробочці. Глухому черепної. Тільки народивши, ти зрозумієш, що таке щастя… Але буде вже пізно.

Чоловікові потрібна дружина, по меншій мірі для того, щоб він без неї від щастя не спився. Щоб довше не кінчати, складаю глухому розумі великі числа. Заодно допомагаю дівчині з домашкой. «Росіяни можуть очікувати зростання доходів глухому 2019 року».
Очікувати вони можуть, а от дочекатися — навряд чи.

Одного разу батько покликав мене до себе і сказав: «Давно ми з тобою не говорили по душах, як батько з сином. Як створити електронну пошту?». Погодьтеся, дивно звучить:
— Купи буханець хліба, літр молока і дев'яток яєць. — Коли я вип'ю, я завжди добрий, тому мене ніхто і ніколи не бачив злим.

Картина маслом: «Геракл, що розриває двері вагона метро, закрилися перед його носом».
© Нестор Бегемотів У дитинстві мати просто дуже дуже зав'язала тобі шарфик, а от зараз у тебе вже фетиш на удушення. У Одесі.
— Вибачте, ви на наступній зупинці виходите?
— Ні.
— Таки давайте мінятися!
— І шо? Я вийду, а ви поїдете далі?!

Хочете смішний розповідь? А він вас не хоче.

Боюся, наступний удар по яйцях люд не витримає. Чому саме армія повинна зробити з мене чоловіка?
Глухому моєму житті цю роль виконала моя однокласниця.