photo

Тільки прикольні жарти з усього інтернету.

6 071 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

Якщо тобі дуже добре платять за або, щоб ти нічого не робив, значить, ти працівник слідчих органів. — Доктор, як мені це вилікувати?
— Зараз загуглю.
— А може, я сам?
— Ось давайте не будемо займатися самолікуванням… Список важливих справ на сьогодні:
1. Не сьогодні — Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку.
— З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу. Також пропоную почитати цікаву статью тут http://24zp.org.ua/dvi-starenki-vse-v-zmorshkah-balakayut-odna-govorit-2, тут багато цікавого. Справжня трагедія сучасної дівчини — це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. Вже півроку ходжу займатися орігамі, але з аркуша паперу у мене весь час виходить тільки… кульок. Підкажіть, може — це не моє? Все добре глухому міру… крім зарплати.

Сорок п'ять — баба нібито знову. Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.
Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією. Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?

Серед дур є краса які дурепи. В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?

Оголошення: «Втрачена теща. Повернув — вб'ю.» Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.

Ранковий тролейбус пахне перегаром, а вечірній – глодом. Здоров'я — це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. Замість того, щоб голосити про те, куди котиться цей світ, краще б наваляли люлей тим, хто його туди їде. Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. У початковій школі у мене була найкраща техніка читання глухому класі.Іноді думаю, що це так і залишиться найбільш значущим моїм досягненням. Герой нашого часу: Мастур-Батир. Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала «чорну п'ятницю»! Дірка від бублика вважає себе центром світової кулінарії. Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів — на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова