photo

Тільки смішні анекдоти - багато гумору.

3 150 руб.
Добавлено:
Обновлено:

Описание

Розпалася організація хантымансийских сепаратистів. Вони не можуть вимовити своєї назви. У нашого сусіда зверху перфоратор, а у нас фортепіано. Так що я вам скажу: ремонт колись закінчується, а музика вічна! — Скажіть, де поїзд на Одесу?
— Він пішов.
— Ну здрастє! А куди? Над липецької кондитерської фабрикою «Рошен» з'явився білий дим — тато повертається. Працюючи на випередження, сенатор Клішас вже подав законопроект про заборону артистів розмовного жанру займати державні пости. Також пропоную почитати — У пристрої Google Nest Secure виявився вбудований мікрофон, про який ніхто не знав, детальніше тут http://sebat.org.ua/u-pristroyi-google-nest-secure-viyavivsya-vbudovanij-mikrofon-pro-yakij-nihto-ne-znav/, тут багато цікавого. Вона: Злазь з дивану.
Я: Лікар сказав, що мені треба відпочити.
Вона: Це було півроку тому. Тепер-то вже зрозуміло, що не Телеграм треба було душити, а КВК і «Камеді Клаб». З ранку глухому Уральських пельменів очікуються обшуки. чи Знаєте ви, що причиною будь-якого розлучення є шлюб? Після інтиму. Вона:
— Ну, ти домігся, чого хотів?
— Ну, глухому загалом-то так! А ти?
— Тест покаже. Хотів би образити владу, але не зумів нічого придумати, тому що яку гидоту про їх не скажи, вона виявляється правдою. Засідка, однак. Кому на Русі жити добре — ті вже глухому Лондоні… Дівчина знайомиться з хлопцем:
— А я модель!
— Так? А якого року випуску? Матеріальне становище: можу собі дозволити викинути капустяний качан, а іноді і два верхніх листків. Чоловік дружині
— Навіщо ти ліфчик одягаєш,?
У тебе там все одно нічого немає!
— НУ ТИ Ж ТРУСИ НОСИШ!!! — Дівчина, вистачить продовжувати відзначати Хеллоуїн, свято здавна закінчився.
— А я його ніколи не відзначаю. Дама:
— Пляшка вина, шматок ковбаски – люблю я такі попередні ласки! Чим темніше люд, тим казковіше ліс. Отримав СМС, що я виграв 500 тисяч рублів. Переслав її банку глухому рахунок погашення кредиту. Один раз заміж виходять тільки ледачі… Двоє приятелів
— Скільки у тебе було дівчат?
— Шість або сім
— Не так вже й багато...
— Так… Тиждень не задалася!

… Харе рама, рама харе...
— Петрович, не корч із себе буддиста, вішаємо пошеркает вождя і йдемо обідати! Хочеться, щоб хто-небудь прийшов і пошкодував.
Пошкодував, що прийшов. Країна з такими автомобілями, як у нас, не має права сміятися над китайським одягом. Екстраверт — це не хто інший, як вийшов з себе інтроверт! А ви знали що World of Tanks вигадала стара діва? Так-так, так і виголосила: — У мене чоловікові немає, і у вас НЕ БУДЕ!